http://www.houseofkata.nl

http://www.askoi.nl

 

http://www.assurantiesite.nl/autoverzekering/

http://www.gdkoi.nl

 

http://www.nipponkoigarden.com

 

 

http://www.nikoi.nl

 

http://www.rbfoto.nl

 

http://www.timmerentimmer.com

http://www.koigate.nl

http://www.dakenwandcenter.nl


 
 
 

Geen gebeurtenissen deze maand.

ZMDWDVZ





12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31





 
Chatbox (all posts)


bullet Kornelis on Thursday 21 October 2021 - 10:22:04
Goedemorgen
bullet edwin v. Hout on Saturday 16 October 2021 - 01:23:29
bullet Marthe on Tuesday 05 October 2021 - 17:05:00
Geniet van de herinneringen Kornelis Zoals Frank al zegt, komt niet meer
bullet muldertje on Saturday 02 October 2021 - 16:26:51
Die kom niet meer terug gok ik
bullet Kornelis on Friday 01 October 2021 - 20:18:43
Waar is die goede oude tijd gebleven? Jammer, jammer, jammer. Wat hebben we hier veel afgelachen .
bullet edwin v. Hout on Sunday 12 September 2021 - 19:33:27
Goede avond
bullet Kornelis on Sunday 29 August 2021 - 21:51:37
Goedenavond
bullet Kornelis on Sunday 22 August 2021 - 18:57:12
Geer je heb een
bullet Kornelis on Sunday 22 August 2021 - 18:56:44
Goedenavond.
bullet Bas on Monday 16 August 2021 - 22:07:30
goede avond allen
bullet Kornelis on Friday 13 August 2021 - 20:45:26
Goedenavond.
bullet gshowa on Thursday 12 August 2021 - 20:41:30
Bedankt hans
bullet dennis002 on Wednesday 11 August 2021 - 15:58:05
goede middag
bullet Kornelis on Saturday 07 August 2021 - 21:24:42
bullet Kornelis on Saturday 07 August 2021 - 21:23:10
Goedenavond.
bullet Kornelis on Tuesday 27 July 2021 - 14:36:24
Goedemiddag
bullet edwin v. Hout on Friday 23 July 2021 - 18:55:39
Goede avond
bullet Kornelis on Friday 16 July 2021 - 11:25:54
Goedemorgen
bullet weslingh on Sunday 11 July 2021 - 21:48:03
bullet muldertje on Sunday 11 July 2021 - 16:42:14
Van de 4 jarige gemiddeld 10 10 jaar niet actief
bullet edwin v. Hout on Friday 09 July 2021 - 18:29:06
Goede avond
bullet mathenpeggy on Sunday 13 June 2021 - 09:13:54
Morguh
bullet muldertje on Saturday 12 June 2021 - 17:16:34
Middag
bullet edwin v. Hout on Saturday 12 June 2021 - 02:09:31
Goede nacht allemaal
bullet mathenpeggy on Thursday 10 June 2021 - 19:58:10
Math en peggy gaan weer bouwen, duurt wel nog een jaar of twee, eerst de Kids een zwemdiploma en voor dit plan moet goed gespaard worden. We doen het nog één keer, dus dat moet perfect
bullet mathenpeggy on Thursday 10 June 2021 - 19:56:01
Hi
bullet Hans Arends on Wednesday 09 June 2021 - 19:11:57
Gelukt volgens mij
bullet Kornelis on Wednesday 09 June 2021 - 18:38:51
Welkom terug, Math en Peggy.
bullet Kornelis on Wednesday 09 June 2021 - 18:37:48
Ik wel. Math en Peggy.
bullet muldertje on Wednesday 09 June 2021 - 17:51:32
Geen idee

Ga naar pagina [1] 2 3 ... 11 12 13