http://www.houseofkata.nl

http://www.askoi.nl

 

http://www.assurantiesite.nl/autoverzekering/

http://www.gdkoi.nl

 

http://www.nipponkoigarden.com

 

 

http://www.nikoi.nl

 

http://www.rbfoto.nl

 

http://www.timmerentimmer.com

http://www.koigate.nl

http://www.nikoi.nl


 
 
 

Geen gebeurtenissen deze maand.

ZMDWDVZ



1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon

 

Monday 23 December 2019
Thursday 05 September 2019
Wednesday 28 August 2019
Tuesday 12 February 2019
Sunday 10 June 2018
 Nieuwe Akties
Sunday 10 June 2018 - 21:36:29 Lees/plaats reactie: 0  printervriendelijk 

Sunday 20 May 2018
EuroRegio Koishow Oldenzaal
Thursday 17 May 2018
KORTINGS weekend
Wednesday 16 May 2018
Tuesday 08 May 2018
Hemelvaartsdag geopend van 10.00 tot 17.00
Tuesday 17 April 2018
van vrijdag 20 t.e.m. zondag 22 april
Wednesday 28 March 2018
Monday 26 March 2018
Thursday 15 March 2018
Wednesday 20 December 2017
Friday 08 September 2017
Thursday 07 September 2017
Friday 18 August 2017
Monday 07 August 2017
Tuesday 01 August 2017
Monday 24 July 2017
Thursday 13 July 2017
Wednesday 28 June 2017
Sunday 18 June 2017
Friday 02 June 2017
Super scherpe Pinkster prijzen
Wednesday 24 May 2017
Zondag 28 mei Young Holland Koi Show (mini Hks) bij Lodder Bonsai te Harmelen
wij zijn Hemelvaartsdag OPEN van 10.00 tot 17.00 uur!
Tuesday 23 May 2017
KORTINGS weekend NIPPON KOI GARDEN
Ga naar pagina       >>  

 
Online
Gasten: 13, Leden: 0 ...

Tegelijkertijd online 834
(Leden: 0, Gasten: 834) op 19 Dec : 01:57

Er zijn : 7230
Nieuwste Lid: Pascalmeijer
Latest Forum Posts
Geplaatst door muldertje
Een jaartje goed voeren dan ga het goed komen
01 Apr : 19:54

Geplaatst door weslingh
nog een erg smal visje leuk patroon ben benieuwd w[more ...]
31 Mar : 22:58

Geplaatst door geer
mooi patroon , mooie vis hoor
31 Mar : 22:06

Geplaatst door muldertje
De foto
31 Mar : 09:46

Geplaatst door muldertje
Mijn eerste sanke Kweker hirasawa nisai
30 Mar : 20:39

Geplaatst door Hans Arends
Mooi geworden
07 Mar : 06:48

Geplaatst door weslingh
ziet er keurig uit ben benieuwd hoe alle om de vij[more ...]
14 Feb : 22:04

Geplaatst door geer
jhaa mooi hoor
12 Feb : 23:56

Geplaatst door wadapatja
!069
12 Feb : 09:20

Geplaatst door Kornelis
Ziet er goed uit.
11 Feb : 23:28

Verjaardagen
Iedereen die vandaag jarig is', gefeliciteerd!
Birthday Cake
rob0604 (41)  
diessen5 (52)  
koi4u (53)  
martijn83 (37)  
dinges (36)  
jarksan (37)  
joekel (36)  

Volgende verjaardag:
Bazzie (39)  
marchie-19 (57)  
cdeleij (46)  

@KoiEagle Twitter